NB3N200SDR2G
Wisdtech Technology Co.,Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap NB3N200SDR2G from wholesalers
    NB3N200SDR2G
    Ask Lasest Price
    Price : Email us for details
    Payment Terms : Paypal,TT,Western Union
    • Product Details
    • Company Profile
    NB3N200SDR2G
    Clock Buffer/Driver IC 1:1 200 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)